ADweby, tvorba internetových stránek Ostrava, webové stránky Havířov, www stránky Šenov, SEO optimalizace Moravskoslezský kraj, redakční systém AD-RS, elektronický obchod AD-Shop, systém pro realitní kanceláře. Detail reference UNTRACO, v.o.s., Společnost UNTRACO – od roku 1991 výhradní distributor dánské společnosti ABENA A/S - dodává na náš trh ucelený soubor savých pomůcek pro inkontinentní ABRI, speciální kosmetiku ABENA SKINCARE a celou řadu dalších zdravotnických pomůcek pro péči o pacienty rukavice, podložky.. K produktům dodávaným firmou UNTRACO patří i další pomůcky a zařízení - např. polohovací stolky k lůžku Krmík atd.br /br /Pro firmu UNTRACO jsme vytvořili redesign původních stránek, které jsme mimo jiné vytvářeli také najdete je v referencích za rok 2004 | Internetová prezentace společnosti ADweby.com. Tvorba internetových stránek na zakázku. www, webové stránky Ostrava, Havířov, Moravskoslezský kraj. Redakční systém AD-RS, elektronický obchod AD-Shop, systém pro realitní kanceláře AD-RK, grafické práce. Unikátní grafické zpracování internetových stránek.
Naše společnost se věnuje tvorbě internetových stránek na zakázku. Grafické zpracování webových stránek je unikátní, tedy vytvořené pro každý projekt dle potřeb a požadavků zákazníka. Naše systémy jsou korektně zobrazovány ve všech moderních internetových prohlížečích. V základní nabídce všech dynamických systémů dostáváte pokročilou SEO/SEM optimalizaci již v ceně!!
Společnost UNTRACO – od roku 1991 výhradní distributor dánské společnosti ABENA A/S - dodává na náš trh ucelený soubor savých pomůcek pro inkontinentní ABRI, speciální kosmetiku ABENA SKINCARE a celou řadu dalších zdravotnických pomůcek pro péči o pacienty (rukavice, podložky.). K produktům dodávaným firmou UNTRACO patří i další pomůcky a zařízení - např. polohovací stolky k lůžku "Krmík" atd.
Pro firmu UNTRACO jsme vytvořili redesign původních stránek, které jsme mimo jiné vytvářeli také (najdete je v referencích za rok 2004)
Použité technologie : Redakční systém AD-RS. PHP, MySQL, CSS2.1, XHTML, SEO optimalizace...