20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Labela.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_MUDr_Anna_Kortova.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Carbokov.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Hotel_Rudolf.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Via_Construction.jpg

Fulltextové vyhledávání:

Webové stránky

Reference » Webové stránky
MUDr. Anna Kortová

Reference MUDr. Anna KortováWebová prezentace pro praktickou lékařku pro dospělé MUDr. Annu Kortovou. Novou ordinaci najdete v Orlové v budově Lékárny Salvátor. Více informací najdete na webových stránkách paní doktorky.


Realizace: Únor 2018 | Technologie: Redakční systém AD-RS

MARBOL

Reference MARBOLFirma Marbol se od roku 2000 zabývá prodejem a výrobou značících prostředků a techniky určených zejména stavebním firmám. Ke stálým klientům patří zejména větší i malé stavební firmy, ale také technické služby apod.

Realizace: Únor 2018 | Technologie: AD-Shop

KVĚTINÁŘSTVÍ KRISTINKA

Reference KVĚTINÁŘSTVÍ KRISTINKAProdejna květin Kristinka se nachází obchodním domě Permon v Havířově, kde sídlí již mnoho let. Návštěva květinářství přemění Vaši představu navázaných květin v realitu. Květinářství Kristinka dodává radost a pouze čerstvé květiny.

Realizace: Leden 2018 | Technologie: Redakční systém AD-RS

Steelage Czech Republic s.r.o.

Reference Steelage Czech Republic s.r.o.Společnost Steelage je poskytovatelem průmyslových služeb v oblasti ocelářského průmyslu. Je dceřinou společností skupiny TSR (www.tsr.eu), nadnárodní obchodník a zpracovatel surovin pro ocelářský a kovovýrobu s ročním obratem nad 3 miliardy eur.

Realizace: Prosinec 2017 | Technologie: Redakční systém AD-RS

HOSTINEC U BALONA (redesign)

Reference HOSTINEC U BALONA (redesign)Hostinec u Balona se nachází v příjemné lokalitě nedaleko centra města, ale zároveň v poklidném prostředí řeky Lučiny a nově vzniklé odpočinkové zóny směrem na Datyně a Bludovice. Také zde vede cyklostezka směrem na Beskydy a Žermanickou přehradu. Hostinec u Balona se stal vyhlášený již před mnoha lety a to díky kvalitní, domácí kuchyni a lahodnému pivu.

Realizace: Listopad 2017 | Technologie: Redakční systém AD-RS

LABELA

Reference LABELALabela je internetový obchod pro všechny, které móda baví, kladou velký důraz na kvalitu materiálů a perfektní provedení za dostupnou cenu. Nabízíme kabelky a doplňky pro všechny generace. Na své si přijdou moderní zaměstnané ženy plné života i zákazníci, kteří se chtějí odlišovat, chtějí být styloví a trendy.

Realizace: Říjen 2017 | Technologie: AD-Shop

AL PERGOLY (Aditus CZ s.r.o.)

Reference AL PERGOLY (Aditus CZ s.r.o.)Produktová webová stránka bioklimatických hliníkových pergol, které nabízí firma ADITUS CZ s.r.o. Tyto pergoly fungují jako protidešťová ochrana a zároveň umožňují regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu uvnitř pergoly. Specifický tvar střešních lamel zajišťuje proudění vzduchu tak, aby byl pobyt v pergole příjemný za každého počasí.

Realizace: Červen 2017 | Technologie: AD-Statika

BENNY HILL - česká fan stránka

Reference BENNY HILL - česká fan stránkaWebová stránka věnována jednomu z největších britských komiků Benny Hillovi. Vše co jste chtěli vědět o Benny Hillovi, jeho životě, podívat se na jeho nestárnoucí videa a mnohé další, to vše najdete na těchto českých fan stránkách... :)

Realizace: Květen 2017 | Technologie: Redakční systém AD-RS

KANCLSHOP - redesign

Reference KANCLSHOP - redesignKanclshop.cz je internetový online obchod s materiály, pomůckami a stroji pro každodenní provoz Vaší kanceláře, či firmy. V naší nabídce naleznete laminátory, vazače, skartovačky, sešívačky, řazačky, skládačky, bigovačky, razítka, tonery, cartridge, inkousty, identifikační pomůcky, prezentační systémy, kancelářské potřeby, laminovací, fólie, kapsy, kroužky, hřbety, spony, psací potřeby, propisky, stojany, tabule, rámy, vitríny, poutače, orientační systémy a mnoho dalšího.


Realizace: Duben 2017 | Technologie: AD-Shop

VIA CONSTRUCTION s.r.o.

Reference VIA CONSTRUCTION s.r.o.Firma VIA Construction s.r.o. se zabývá výrobou autodílů pro renomované automobilové značky.

Realizace: Březen 2017 | Technologie: Redakční systém AD-RS

[ 1 ] 2  3  4  5  6  7     22  následující >>  
dooffy_banner_adweby_clanek_300x290_ukazujici_zena_001.jpg
 

Kontakt:

Kontakt Grafik:

ING. MARTIN MICHALEC

michalec@adweby.com

Kontakt Programátor:

ING. PETR LAJČOK

lajcok@adweby.com

Oslovení týmu adweby:
info@adweby.com

Co se děje:

Nová várka projektů je zde - Steelage, Květinářství Kristinka, Marbol a další (01.03.2018)

Nový rok se nepřekulil, ale proletěl takřka rychlostí světla a už je závěr března. Nicméně jsou zde další nové projekty, které jsme měli tu čest spustit a vytvořit společně s našimi zákazníky. Prosincový projekt Steelage je vybudován pro firmu, která působí v ocelářském průmyslu. Lednový projekt Květinářství Kristinka byl zajímavou vzpruhou v zimním období :) Další projekt byl ovšem náročnější a firma Marbol přichází s novým e-shopem. Fa Marbol se zabývá prodejem značících výrobků. A nakonec nejčerstvější projekt pro paní doktorku MUDr. Annu Kortovou, praktickou lékařku z Orlové. Pokud by jste měli zájem o vybudování zajímavého projektu s grafikou na míru Vaší firmě, ozvěte se nám Budeme rádi. ADweby :)  

(01.01.2018)

Přejeme všem úspěšný rok 2018. Tým ADweby :)

Nové tři projekty - AL Pergoly, Labela a U Balona (07.12.2017)

Po delší době jsme vytvářeli produktový web, konkrétně se jedná o bioklimatické hliníkové pergoly www.alpergoly.cz pro firmu Aditus CZ s.r.o.. V říjnu 2017 jsme dokončili zajímavý projekt zejména pro ženy LABELA.CZ - eshop zaměřený na prodej cenově dostupných kabelek. A nakonec prosincový redesignový projekt výborného havířovského Hostince U Balona se skvělým pivem ze Slezského pivovaru. Určitě stojí za Vaši pozornost, koukněte... ;)

Archív novinek

Poptávkový formulář:

Pošlete nám nezávaznou poptávku
* povinné údaje