ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Hotel_Rudolf.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Carbokov.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Labela.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_MUDr_Anna_Kortova.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Via_Construction.jpg

Fulltextové vyhledávání:

Webové stránky

Reference » Webové stránky
Meblexpress, s.r.o.

Reference Meblexpress, s.r.o.Společnost Meblexpress s.r.o přináší nejnovější trendy v oblasti nábytku, jeho celkového provedení a nezaměnitelného designu.

Realizace: Leden 2020 | Technologie: AD-Shop

Květinářství Kvítečko

Reference Květinářství KvítečkoKvětinářství Kvítečko najdete v Ostravě-Přívoze a nabízí celou řadu služeb např.: vázaní květin (dárkové, valentýnské, vánoční, smuteční atd.), dekorativní vazba květin na oslavy, svatby, prodej dárkových předmětů, dárkové koše a další služby.

Realizace: Prosinec 2019 | Technologie: Redakční systém AD-RS

Studio Silueta Havířov

Reference Studio Silueta HavířovStudio Silueta z Havířova nabízí cvičení a trénink pro milovníky individuálních aktivit i skupinových cvičení s revoluční novinkou cvičení EMS, které je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Zde najdete ten nejlepší způsob, jak se zbavit podkožního tuku nebo celulitidy.

Realizace: Prosinec 2019 | Technologie: Redakční systém AD-RS

MK Market spol. s r.o.

Reference MK Market spol. s r.o.Firma MK Market nabízí výrobky a služby pro zařízení sociálních služeb, zdravotnická zařízení i pro občany.


Realizace: Říjen 2019 | Technologie: Redakční systém AD-RS

Rybář lovec

Reference Rybář lovecHlavním cílem firmy je dlouhodobá profesionální činnost opřená o dobrou cenovou politiku, motivační program pro stálé zákazníky, sportovní rybáře a širokou veřejnost v celé České republice i mimo ní.

Realizace: Srpen 2019 | Technologie: AD-Shop

Základní škola Gajdošova Ostrava

Reference Základní škola Gajdošova OstravaZákladní škola Ostrava Gajdošova 9, příspěvková organizace je úplnou školou s 1. až 9. postupným ročníkem. Jedná se o státní, plně organizovanou základní školu v centru Ostravy rodinného typu s dobrou dopravní dostupností. Každý ročník je zastoupen jednou třídou.

Realizace: Květen 2019 | Technologie: Redakční systém AD-RS

Půjčovna Bobošík

Reference Půjčovna BobošíkŽelezářství Bobošík funguje už od roku 1992. Sídlo firmy je v Havířově-Bludovicích. Naše prodejny představují již 26 let alternativu velkým supermarketům. Fa Bobošík zajišťuje prodej, půjčovnu, servis a poradenství pro fyzické osoby a firemní klientelu.

Realizace: Duben 2019 | Technologie: AD-Shop

Základní škola generála Píky v Ostravě

Reference Základní škola generála Píky v OstravěZákladní škola Generála Píky v Ostravě je středně velká městská škola sídlištního typu. Nachází se ve výhodné poloze uprostřed sídliště. Je úplnou státní základní školou, která poskytuje vzdělání cca 500 žákům v prvním až devátém postupném ročníku. Všechny ročníky mají dvě až tři paralelní třídy. Na druhém stupni je vždy jedna třída zaměřena na rozšířenou výuku tělesné výchovy se specializací na volejbal pro dívky a basketbal pro chlapce.

Realizace: Duben 2019 | Technologie: Redakční systém AD-RS

IPK Servis

Reference IPK ServisSpolečnost IPK kvalitní prodej s.r.o. poskytuje komplexní IT řešení od systémové integrace, servisu a podpory, přes cloudová, serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky HW a SW vybavení.


Realizace: Březen 2019 | Technologie: Redakční systém AD-RS

Santé Havířov

Reference Santé HavířovPosláním příspěvkové organizace SANTÉ - centrum ambulantních a pobytových sociálních služeb je poskytování kvalitních sociálních služeb lidem s mentálním postižením tak, aby mohli i při jejich užívání vést co nejsamostatnější život.

Realizace: Březen 2019 | Technologie: Redakční systém AD-RS

[ 1 ] 2  3  4  5  6  7     24  následující >>  
dooffy_banner_adweby_clanek_300x290_ukazujici_zena_001.jpg
 

Kontakt:

Kontakt Grafik:

ING. MARTIN MICHALEC

pepix@seznam.cz

Kontakt Programátor:

ING. PETR LAJČOK

lajcok@adweby.com

Oslovení týmu adweby:
info@adweby.com

Co se děje:

Hlavně zdraví do nového roku (04.01.2021)

Přejeme všem našim zákazníkům a partnerům hlavně pevné zdraví a hodně sil k překonání trablů spojených s Covidem-19. Přejeme vám, ať je letošní rok lepší než ten minulý a těšíme se na případné společné další projekty. Vaše ADweby ;)  

Vše nej do nového roku 2020 (02.01.2020)

Přejeme všem našim zákazníkům pohodový nový rok, hodně zdraví, štěstí a spousty pracovních úspěchů v jejich podnikání. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a budeme se těšit na nové projekty v roce 2020. Tým Adweby

Co se událo od května (23.12.2019)

V srpnu jsme pustili do světa redesign eshopu www.rybarlovec.cz, který Vám nabídne vše pro rybolov. V říjnu následovalo spuštění webu MK Market, který nabízí výrobky a služby pro sociální zařízení, v prosinci jsme vytvořili projekt pro Studio silueta Havířov, kde můžete vytvarovat Vaší postavu nebo pořádně protáhnout tělo. A předvánoční čas jsme pokryli projektem pro květinářství Kvítečko z Ostravy. Krásné Vánoce ;)

Archív novinek

Poptávkový formulář:

Pošlete nám nezávaznou poptávku
* povinné údaje