20130119_dooffy_banner_adweby_394x246px_topnevesta.jpg20130119_dooffy_banner_adweby_394x246px_interex.jpg20130119_dooffy_banner_adweby_394x246px_data_servis.jpg20130119_dooffy_banner_adweby_394x246px_bonshop.jpg20130119_dooffy_banner_adweby_394x246px_nakup365.jpg

Fulltextové vyhledávání:

Webové stránky

Reference » Webové stránky
HOTEL RUDOLF s.r.o.

Reference HOTEL RUDOLF s.r.o.Hledáte-li ubytování v Havířově, kde pod jednou střechou naleznete pohodlí, čistotu, vstřícný personál, chutnou kuchyni, relaxaci, nerušené zázemí pro pracovní aktivity i soukromé chvíle, pak je Hotel Rudolf tím pravým místem pro Vás.

Hotel Rudolf je situován do příměstské části plné zeleně, pouhých 5 min od hlavního vlakového nádraží Havířov. Výhodná poloha u hlavní trasy Ostrava - Havířov - Karviná - Polsko je ideální pro rychlý dosah těchto měst, polského pomezí i krásné oblasti Beskyd.

Realizace: Leden 2017 | Technologie: Redakční systém AD-RS

MATYAS TRADE s.r.o.

Reference MATYAS TRADE s.r.o.Společnost Matyas Trade s.r.o, byla založena za účelem rozvoje výrobních, skladových a distribučních kapacit v oboru výroba a úprava kvasného lihu. S ohledem na široké využití kvasného lihu nejen v potravinářství, ale především v průmyslu. Obchodními partnery jsou významné společnosti ze slévárenství, automobilového, stavebního a tiskařského průmyslu v rámci EU.

Realizace: Prosinec 2016 | Technologie: Redakční systém AD-RS

STOLAŘSTVÍ VIKTORIN

Reference STOLAŘSTVÍ VIKTORINStolařství Viktorin je na trhu již od roku 2005 a od počátku se zaměřujeme na výrobu nábytku, výroby kuchyní, ložnic, vestavných skříní, podlah či schodišť, exteriérových konstrukcí a ostatních výrobků ze dřeva.

Cílem firmy je poskytování služeb zákazníkům v té nejlepší možné kvalitě. Ke každé zakázce přistupují individuálně, nabízíme osobní konzultaci a poradenství. Dále také nabízí možnost návrhu interiérů dle požadavků zákazníka.

Realizace: Prosinec 2016 | Technologie: Redakční systém AD-RS

MATYAS s.r.o.

Reference MATYAS s.r.o.Společnost MATYAS s.r.o. byla založena v roce 2003 jednatelem společnosti Janem Opálkou. V roce 2003 zakoupila průmyslový areál, o výměře cca 30.tis m2 v Karviné-Starém Městě, na ul.Lešetínská 317/12a. Od roku 2004 je areál postupně modernizován a to včetně výstavby nových objektů. Pro opravy a výstavbu společnost využívala především vlastní, kmenové zaměstnance, se kterými se jí dařila i výstavba a opravy jiných komerčních objektů nebo rodinných domů.

Realizace: Prosinec 2016 | Technologie: Redakční systém AD-RS

PODA a.s.

Reference PODA a.s.Projekt Vylov si výhodu je zaměřen na propagaci služeb firmy Poda, a zároveň na velký portál s odměnami pro své zákazníky vp.poda.cz.

Společnost PODA a.s. patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Svá řešení realizuje výhradně na vlastních datových sítích. Rozsah činnosti zaměřuje na domácnosti, firmy, školy a veřejné instituce.


Realizace: Říjen 2016 | Technologie: AD-Statika

PODA a.s.

Reference PODA a.s.Společnost PODA a.s. patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Svá řešení realizuje výhradně na vlastních datových sítích. Rozsah činnosti zaměřuje na domácnosti, firmy, školy a veřejné instituce.

Realizace: Září 2016 | Technologie: AD-Shop

House of kids s.r.o.

Reference House of kids s.r.o.Společnost House of kids s.r.o. nabízí mnoholeté zkušenosti a profesionalitu v oblasti matrací a dětského nábytku . Přímá spolupráce s výrobou zajišťuje rychlý a přímý postup k rychlé a plynulé realizaci jakékoli postele nebo matrace. Dodáme postel v různých kombinací barev a vzorů, typů a provedení.

Realizace: Srpen 2016 | Technologie: AD-Shop

HELKON

Reference HELKONFirma Helkon se zabývá prodejem elektroniky, záručním i pozáručním autorizovaným servisem elektroniky.

Firma již od roku 1991 nabízí také služby v oblasti anténní a satelitní techniky. Montáže, údržby, opravy, rekonstrukce individuálních anténních systémů v rodinných domech i společných rozvodů TV signálu v panelových domech a hotelech.

Realizace: Červen 2016 | Technologie: AD-Shop

ITS Office Technology, spol. s.r.o.

Reference ITS Office Technology, spol. s.r.o.Společnost ITS Office Technology je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti správy IT

Našim hlavním cílem je přenesení komplexních IT řešení s velkých korporátních společností do středně velkých a menších firem a to za přijatelných ekonomických podmínek.

Realizace: Duben 2016 | Technologie: Redakční systém AD-RS

INTERNET PRO KAŽDÉHO s.r.o.

Reference INTERNET PRO KAŽDÉHO s.r.o.Společnost Internet pro každého s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti informačních technologií, a to v oblasti software i hardware. Provádíme práce, jak na osobních počítačích, tak na počítačových sítích.

V současné době provozujeme bezdrátovou síť pro připojení k internetu a ostatní datové služby, které jsou v tomto případě k dispozici 24 hodin denně bez omezení...

Realizace: Březen 2016 | Technologie: Redakční systém AD-RS

[ 1 ] 2  3  4  5  6  7     21  následující >>  
dooffy_banner_adweby_clanek_300x290_ukazujici_zena_001.jpg
 

Kontakt:

Kontakt Grafik:

ING. MARTIN MICHALEC

michalec@adweby.com

Kontakt Programátor:

ING. PETR LAJČOK

lajcok@adweby.com

Oslovení týmu adweby:
info@adweby.com

Co se děje:

(02.02.2017)

Vítáme Vás v novém roce. Opět máme spousty práce a připravujeme několik zajímavých projektů. Postupně opět budeme přidávat naše nové reference. Přejeme všem pohodové chvíle. Tým Adwebů :)

Nové projekty září 2016 až leden 2017 (01.01.2017)

Další měsíce uběhly jako voda a je potřeba zmínit nově expedované projekty z naší dílny :). Pro velkou společnost PODA a.s. jsme připravovali dva projekty - první je bonusový portál pro zákazníky https://vp.poda.cz  a tím druhým je www.vylovsivyhodu.cz. Pro karvinské firmy Matyas jsme připravili dvě webové prezentace s redakčním systémem: www.matyas2003.cz a www.matyastrade.cz. V případě, že hledáte dobré stolařství, podívejte se na nové webovky firmy Stolařství Viktorin. A na závěr naším nejnovějším počinem je projekt pro největší hotel v Havířově - Hotel Rudolf. Mějte se fajn a pokud hledáte dodavatele pro Váš webový projekt, ozvěte se nám ;) tým Adweby

Projekty duben až srpen 2016 (12.08.2016)

Mezi naše nové projekty, které se nám podařilo úspěšně dokončit ke spokojenosti našich zákazníků je: redakční systém na míru www.itsoffice.cz a eshopy www.helkon.cz a www.dobresny.cz

Archív novinek

Poptávkový formulář:

Pošlete nám nezávaznou poptávku
* povinné údaje