20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Labela.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_MUDr_Anna_Kortova.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Hotel_Rudolf.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Carbokov.jpg20180317_dooffy_banner_adweby_394x246px_Via_Construction.jpg

Fulltextové vyhledávání:

PUNTANELA - Modulshop Zličín spol. s r.o.

Reference PUNTANELA - Modulshop Zličín spol. s r.o.Puntanela je obchod se vším, co děti chtějí a co potřebují . Řadí se dnes mezi přední maloobchodní prodejny hraček a dětského zboží.

V Puntanele se snažíme představit opravdu pestrou škálu hraček a her, které mají přidanou hodnotu v tom, co vašim dětem předávají, co je učí a v čem je podporují. Na druhou stranu v Puntanele najdete vždy hitovky v oblasti hraček, po kterých děti touží, které jsou mezi jejich vrstevníky IN a bez kterých se jednoduše neobejdou.

Puntanela, to jsou prostorné a vzdušné prodejny, příjemné prostředí, profesionální personál, který se s vámi rád podělí o své zkušenosti a rád poradí při výběru zboží dle vašich představ.
Realizace zakázky: Prosinec 2006

Použité technologie: Redakční systém AD-RS. PHP, MySQL, CSS2.1, XHTML, SEO optimalizace.
Reference PUNTANELA - Modulshop Zličín spol. s r.o.
dooffy_banner_adweby_clanek_300x290_ukazujici_zena_001.jpg
 

Kontakt:

Kontakt Grafik:

ING. MARTIN MICHALEC

michalec@adweby.com

Kontakt Programátor:

ING. PETR LAJČOK

lajcok@adweby.com

Oslovení týmu adweby:
info@adweby.com

Co se děje:

Nová várka projektů je zde - Steelage, Květinářství Kristinka, Marbol a další (01.03.2018)

Nový rok se nepřekulil, ale proletěl takřka rychlostí světla a už je závěr března. Nicméně jsou zde další nové projekty, které jsme měli tu čest spustit a vytvořit společně s našimi zákazníky. Prosincový projekt Steelage je vybudován pro firmu, která působí v ocelářském průmyslu. Lednový projekt Květinářství Kristinka byl zajímavou vzpruhou v zimním období :) Další projekt byl ovšem náročnější a firma Marbol přichází s novým e-shopem. Fa Marbol se zabývá prodejem značících výrobků. A nakonec nejčerstvější projekt pro paní doktorku MUDr. Annu Kortovou, praktickou lékařku z Orlové. Pokud by jste měli zájem o vybudování zajímavého projektu s grafikou na míru Vaší firmě, ozvěte se nám Budeme rádi. ADweby :)  

(01.01.2018)

Přejeme všem úspěšný rok 2018. Tým ADweby :)

Nové tři projekty - AL Pergoly, Labela a U Balona (07.12.2017)

Po delší době jsme vytvářeli produktový web, konkrétně se jedná o bioklimatické hliníkové pergoly www.alpergoly.cz pro firmu Aditus CZ s.r.o.. V říjnu 2017 jsme dokončili zajímavý projekt zejména pro ženy LABELA.CZ - eshop zaměřený na prodej cenově dostupných kabelek. A nakonec prosincový redesignový projekt výborného havířovského Hostince U Balona se skvělým pivem ze Slezského pivovaru. Určitě stojí za Vaši pozornost, koukněte... ;)

Archív novinek

Poptávkový formulář:

Pošlete nám nezávaznou poptávku
* povinné údaje